Advert

ÇAMGÖLÜ MESİRE ALANI, BAŞKAN HÜSEYİN KIYMA İLE HAYAT BULDU

Bölgenin önemli destinasyon merkezi, yaşam ve rekreasyon alanlarından biri olmayı hedefleyen, Kızılçamın denizle buluştuğu doğal millet bahçesi olarak bilinen Çamgölü mesire alanının proje çalışmalarını yerinde incelediler.

ÇAMGÖLÜ MESİRE ALANI, BAŞKAN HÜSEYİN KIYMA İLE HAYAT BULDU

Bölgenin önemli destinasyon merkezi, yaşam ve rekreasyon alanlarından biri olmayı hedefleyen, Kızılçamın denizle buluştuğu doğal millet bahçesi olarak bilinen Çamgölü mesire alanının proje çalışmalarını, İlçe Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu ve ekibi ile birlikte yerinde inceleyerek, istişarelerde bulundular.

Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Çamgölü mesire alanında sona gelinen 50 Yataklı Konaklama alanı ve Bungalov evlerinin çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Bölge Müdürü Halil Oflu’ya bilgilendirmede bulundu. 

Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA; “İlçemizin doğal değerlerinden olan Çamgölü mesire alanı, bölgenin önemli destinasyon merkezi, yaşam ve rekreasyon alanlarından biri olmayı hedeflemektedir. Proje doğrultusunda; 50 Yataklı Konaklama alanı, Bungalov evleri, restoran, karavan park,3 adet trekking parkur, paintball sahası ve spor tesisi çalışmaları devam etmektedir. Yapılan bu çalışmaların ilçe halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX