Advert

KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI SAMSUN’DA YAPILDI

Atletizm Federasyonu faaliyet programında yer alan birinci etap Kros İl birinciliği müsabakaları sona erdi. Sporcuların dereceye girmek için ortaya koyduğu mücadele seyirciler tarafından büyük alkış aldı.

KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI SAMSUN’DA YAPILDI

Canik Doğu Park’ta organize edilen U13, U16, U18 ve U21 büyükler birinci etap kros il birinciliği müsabakalarına Samsun merkez ve ilçelerden yaklaşık 170 üzerinde sporcu katıldı. Sporcuların dereceye girmek için ortaya koyduğu performans izleyenlerden alkış alırken, Atletizm İl temsilcisi Sakin Güneş, sezonun ilk yarışmasını düzenlediklerini pandemiye rağmen katılımın yüksek olduğunu söyledi. 

KATILIM YÜKSEK OLDU

Yarışmalarda pandemi önlemlerinin alındığına dikkat çeken Samsun Atletizm İl Temsilcisi  Sakin Güneş, “Pandemi nedeni ile uzak kaldığımız pistimize Kros il birinciliği müsabakaları ile tekrar sahalara döndük. Buradan sporcularımızın da Atletizmi özlediğini söyleyebiliriz. İlk etabını yaptığımız yarışmaların ikinci etabı Aralık ayında organize edilecek” diye konuştu.

PERFORMANSLARI ALKIŞ ALDI

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, İlçemizden katılan sporcular muhteşem bir performans göstererek başarılara imza attılar. 2003’lerde Mert can Ceylan 1.

2004-2005’lerde Furkan Kurt 3. 2008’lilerde Furkan kösem 3. 2009’lularda Efe Şahin 3. Oldular. 2004-2005’lilerde Engin Mayda 5. Eray Gülyüz 6. Nurhatun Çavuş 8. Oldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX