Advert

YAKAKENT AK PARTİ’DE HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde dinlemek için mahalle mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz.

YAKAKENT AK PARTİ’DE HANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, “Birliğimiz, dirliğimiz, beraberliğimiz daim olsun, amaç birbirimizi Allah rızası için sevmek ve geleceğimiz olan çocuklarımız için iyi bir miras bırakmaktır. Olmazsa olmaz halkımızın isteklerine çözüm üretmek ve memnuniyetlerini sağlamak öncelikli vazifemizdir. Samimi karşılamaları için tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Rabbim hanelerinizden huzuru, sağlığı ve mutluluğu eksik etmesin inşallah.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Covd-19 salgını dolayısıyla ziyaretlerimiz hassas bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızı evlerinde, bahçelerinde veya çalışırken ziyaret edip talep ve isteklerini yerinde dinliyoruz. Yakakent’e bağlı bulunan bütün mahalleleri tek tek gezerek vatandaşlarımıza ulaşmaya ve onların dertlerini dinlemeye devam ediyoruz. Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur. Severek yaptığımız işler farkını hemen ortaya koymaktadır. Dolayısıyla sevgide, güvende ve inançta mesafenin olmadığını bizlere hissettiren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Başkan Korkmaz, AK Parti Yakakent İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte “İnandığımız Yolda Yürümeye Devam Ediyoruz”. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX