Advert

YAKAKENT HABER SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Yakakent, İnternet Haber Sitemiz Yayın Hayatına Başladı

YAKAKENT HABER SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Yakakent İlçemiz, Samsun ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.yakakenthaber.com internet haber sitesi yayın hayatına başladı. Tarafsız, Güçlü, Doğru Yayın anlayışı haberciliği ile özgün mizanpajı farkı ile okuyucusuyla buluştu.

www.yakakenthaber.com anlık haber girişleri ile; Samsun ilimiz başta olmak üzere, Yakakent  ilçesinde yaşanan ve gelişen haberleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın gündeminin nabzını tutacak. www.yakakenthaber.com internet sitemizin yayın ilkeleri toplumun ahlak kurallarına uygun dürüst ve ilkeli olacaktır. Doğru haberi hiç tereddüt etmeden yayınlayacak, hiçbir kurum, kuruluş ve kişilerin baskısı altında haber yapmayacaktır.

İnternet haber sitemiz www.yakakenthaber.com Linkinden de  anlaşıldığı gibi Bürokrasi, siyasi parti, STK’lar, dernekler ve belediyelerin haberlerine internet haber sitemizde yer verilecektir. Ancak halkımızın istek, talep, şikayet ve görüşler öncelikli olacak ancak internet haber sitemizde kulaktan duyma belgesiz, aslı astarı olmayan asparagas haberlere de asla yer verilmeyecektir.

İnternet haber sitemiz www.yakakenthaber.com adlı haber sitemiz, hiçbir siyasi görüşün veya oluşumun arka bahçesi olmayacaktır. Süreç yayın kuruluşları yalnız ve yalnız demokrasinin savunucusu olacaktır. Sadece Doğru Haber sloganıyla çıktığımız bu yolda, daha ağırlıklı olarak; vatandaşın yerel ve genel iktidardan beklentilerini, isteklerini ve şikayetlerini kamuoyuna duyuracağız.

www.yakakenthaber.com internet sitemiz Yakakent İlçemize Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum.

                                                                                                                                       İsa ŞENTÜRK

                                                                                                                              Alaçam’ın Sesi Gazetesi

                                                                                                                                     İmtiyaz Sahibi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX