Advert

BAŞKAN BEDİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

25-26 Ekim 2021 tarihinde Antalya’nın Kemer ilçesinde yapılan Bocce Milli takım seçmelerine Alaçamspor Bocce takımından iki bayan sporcu katılarak ilçemizi dünya ya tanıttılar.

BAŞKAN BEDİR’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Alaçam Gençlik Merkezi Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ve Milli Takım Antrenörü Gökhan Bozdemir ile birlikte Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’i ziyaretlerinde Antalya Kemerde yapılan yarışmalarda ilçemizi dünya ya tanıtan sporcularımıza maddi ve manevi desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’e teşekkür ziyaretinde bulunarak teşekkür ettiler.

Beden eğitimi öğretmeni ve milli takım antrenörü Gökhan BOZDEMİR üç bayan sporcudan oluşan Türk Milli takımının iki sporcusunu Samsun un Alaçam ilçesinden vermenin gururunu yaşıyoruz. Antrenör Gökhan Bozdemir çok küçük yaştan itibaren emek verip yetiştirdiğimiz sporcularımız Türk Milli Takımı ile maçlara çıkıp ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiler. Alaçamspor Bocce takımının sporcularını oluşturan bu köy çocukları birçok imkansızlıklarla mücadele edip yılmadan çalışıyorlar. Bu köy çocuklarına emek ve destek veren herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX