Advert

CUMHURİYET BAYRAMI BİR GÜNE SIĞMADI

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından Cumhuriyet'in kuruluşunun 98. yıldönümü etkinlikleri ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Durağan’da doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

CUMHURİYET BAYRAMI BİR GÜNE SIĞMADI

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü yöneticisi Kadir Demir, 29 Ekim tarihi bir gündür. Bu tarihi gün, bizi biz yapan ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Bizler, Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, Ayancık Doğa Sporları Kulübü, Sinop Orman Spor Kulübü, Boyabat Yürüyelim Doğa Sporları Kulübü, Durağan Doğa Sporları Kulübü ve Yeşil Gerze Dağcılık Doğa ve Gençlik Sporları Kulübü olarak bu duyguyla hep birlikte kenetlendik.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Sinop Durağan ilçesinde 25 kilometre harika yürüyüş için bizi bir araya getiren Durağan Doğa Sporları Kulübü Başkanı Cengiz Günay ve Rehberimiz (GERDAK) Başkanı Birol Sazak Hocamıza, Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Bizler Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak Etkinliğe katılan sporcularımıza Cumhuriyet Bayramı coşkusunu doğada yaşama fırsatı tanıdığı Durağan Doğa Sporları Kulübü'ne teşekkür ederiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX