Advert

KAYMAKAM KILIÇ HALK EĞİTİM KURSLARINI ZİYARET ETTİ

Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç Halk Eğitimi Merkezini Ziyaret Ederek kursiyerlerle de sohbet etti.

KAYMAKAM KILIÇ HALK EĞİTİM KURSLARINI ZİYARET ETTİ

Yakakent Kaymakamı  Abdüssamed Kılıç Halk eğitim merkezi yönetici, eğitmen ve kursiyerlerini ziyaret ederek Halk Eğitim merkezi faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. İhtiyaçların tespiti yapıldı ve çalışmalara hız verildi. 

        Pazartesiden itibaren açılacak Resim, Tığ Örücülüğü ve Giyim Aksesuarı hazırlama kursları ile toplam 27 kurs ve 359 kursiyer ile faaliyet gösteren Halk Eğitim merkezimizde kadın dış giysi dikimi, dama, kuaförlük, el sanatları , güreş, futbol , bocce,  fitness , voleybol , masa tenisi , badminton ve İngilizce gibi farklı alanlarda açık bulunan kursları her yaştan vatandaşın hem üretim yapmak hem güzel vakit geçirmek hem de kendi gelişimlerini ilerletmek için kayıt yaptırıp kurslarımıza devam etmelerini temenni etti.

       Kaymakam  Abdüssamed Kılıç'ın Yakakent Halk Eğitimi Merkezini ziyaretinde Kurum Müdürü Kadir Çakır,  Müdür yardımcısı Sefa Arlı öğretmenler, ve usta öğreticiler hazır bulundu yapılan faaliyetler ve kurslarla ilgili Kaymakam beye bilgilendirmeler yaptılar.. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX