Advert

KAYMAKAM KILIÇ’TAN ESNAF ODALARINA ZİYARET

Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Yakakent Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yaşar Genç ve Esnaf, Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanı Duran Karga’ya iade-i ziyarette bulundu.

KAYMAKAM KILIÇ’TAN ESNAF ODALARINA ZİYARET

Ziyarette konuşan Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, “Yakakent Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Yaşar Genç ve Esnaf, Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanı Duran Karga’ya ve yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulunduk. Ziyarette başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile samimi içten sohbetle birlikte esnaflarımızla ve Yakakent’imizle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Oda Başkanları ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLMAYA ÇALIŞTIK

            Ziyarette esnafın sorunları hakkında Kaymakam Kılıç’a bilgi veren Oda Başkanları, ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerini ilettiler. Esnafın her türlü sorununa çözüm ürettiklerini kaydeden Başkanlar, “Özellikle pandemi döneminde esnafımız zor bir süreçten geçti. Bizlerde oda yönetimi olarak esnafımızın yanında olmaya gayret ettik. Biz de her esnafımıza eşit mesafede ve ayrıcalıklı olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX